Bordrolama

Pozitif Güç müşterilerine bordro yönetimi konusunda destek vermektedir. Müşterilerimiz, bordro hazırlanması konusundaki tüm süreçleri, Pozitif Güç’ ün bilgi ve deneyimine bırakarak, kendi işlerine odaklanma fırsatı bulabileceklerdir. Bordro hazırlamak; yasal bir zorunluluk olmasının yanı sıra mevzuat takibi ve parametre güncellemeleri nedeniyle ister insan kaynakları, ister muhasebe servisleri olsun, ilgili birime iş yükü getiren, ancak şirkete katma değer yaratmayan bir uygulamadır. Aynı zamanda müşterilerimiz, firma içerisinde gizlilik ilkesine bağlı kalarak bordro ve özlük hesaplamalarında profesyonel hizmet almaktadırlar.

Payroll Bordrolama

Bordrolama hizmeti nedir? Müşterilerimizin norm kadrolarına ilave olarak ihtiyaç duydukları outsource personeli, belirli veya belirsiz bir süre için Pozitif Güç bordrosu üzerinden kiralamasıdır.

Teknik Bordrolama

Özelikle son yıllarda mevzuatın sürekli değişmesi nedeniyle başlı başına bir uzmanlık haline gelen bordro sürecinin outsource edilmesi ücret gizliliğinin sağlanmasını da beraberinde getirmektedir.