Yönetim mesajı

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli Çalışanlarımız,

Pozitif Güç olarak uzun yılların birikimi ile sahip olduğumuz tecrübeyi, 2012 yılında başlayan ve bugün emin adımlarla devam ettiğimiz kurumsal dönüşüm yapılanmamızla perçinlemenin heyecanını yaşıyoruz. Milli ve kültürel değerlere bağlı, aynı zamanda küresel dinamikler doğrultusunda attığımız adımlarla sektörümüze değer ve yenilik katmayı hedefliyoruz.

Markalaşmaya verdiğimiz önemin ibaresi olan ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı kılan en önemli özellik olarak niteleyeceğimiz bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken gücümüzü değerli çalışanlarımızdan ve iş arkadaşlarımızdan alıyoruz. En önemli katma değerimiz olan insan kaynağımızın özverisi, hep daha iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temellerini oluşturuyor. Butik bir yapıda, daha sağlam ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyoruz.

Sektörde yıllardır süre gelen itibarlı ticari faaliyetlerimizi, bugün artık güçlü bir mali alt yapı ile birleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sadece ekonomik büyümenin geleceğe değer katmak için yeterli olmayacağını da biliyoruz. Hızla kat ettiğimiz büyüme yolunda kurumsal yönetim ilkelerimizden, bizi var eden değerlerimizden, sürdürülebilirlik politikalarımızdan uzaklaşmadan, teknoloji ve inovasyon ışığında çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze sağlanacak en değerli katkının da yine eğitim vizyonunda yattığına biliyoruz. Tüm emek ve birikimimizi Türkiye’nin geleceğine yatırmak felsefesiyle eğitimi de ana iş kollarımız arasına almış bulunuyoruz.

Pozitif Güç’ü doğru strateji ve yatırımlarla geleceğe taşırken, bir yandan Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya diğer yandan güçlü ekibimizle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.