Kurumsal

Kurumsal Biz Kimiz

Biz kimiz

Türkiye’nin gelişen ve daha da liberalleşen ekonomisinin getirdiği daha fazla rekabet ortamı tamamen yeni bir iş yaklaşımı yaratmıştır. Değişen şartlar, ticari kuruluşları daha verimli, daha az maliyetli ve daha az riskli yeni çalışma metotlarını aramaya yöneltmiştir.

Pozitif Güç, daha modern çalışma metotları ile yeni talepleri karşılamak amacıyla, uzman kadrolar oluşturmuştur.

Pozitif Güç olarak hedefimiz, hizmetlerimizi verimli ve güvenilir bir şekilde yerine getirdiğimiz konusunda müşterilerimize güvence vermektir. Türkiye’deki hizmet sektörüne tamamen yeni bir vizyon ve yaklaşım getirmektir. Daha iyi çalışma metotları, daha iyi personel seçimi ve eğitimi ile müşterileriyle daha iyi diyalog sağlamaktadır.

Pozitif Güç’ ün amacı, bütün modern teknoloji ve metotları içeren imkânlarını kullanarak; müşterilerinin zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olacak bir hizmet verebilmektir.

Pozitif Güç’ de müşteri beklentisi olan profesyonellik, güvenilirlik ve dikkatli çalışma ilkeleri değişmez. Pozitif Güç, sağlamış olduğu bilgi, eğitim ve takım çalışması ile, gerek iş çevresi, gerekse sosyal çevrelerinde sürekli artan hizmet standartları beklentilerini yanıtlamaktadır. Amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız konular ile müşterilerimizin “en iyi hizmeti” elde etmelerine yardımcı olmaktır.

 

Yönetim mesajı

Değerli Paydaşlarımız, Kıymetli Çalışanlarımız,

Pozitif Güç olarak uzun yılların birikimi ile sahip olduğumuz tecrübeyi, 2012 yılında başlayan ve bugün emin adımlarla devam ettiğimiz kurumsal dönüşüm yapılanmamızla perçinlemenin heyecanını yaşıyoruz. Milli ve kültürel değerlere bağlı, aynı zamanda küresel dinamikler doğrultusunda attığımız adımlarla sektörümüze değer ve yenilik katmayı hedefliyoruz.

Markalaşmaya verdiğimiz önemin ibaresi olan ve faaliyet gösterdiğimiz sektörde bizi farklı kılan en önemli özellik olarak niteleyeceğimiz bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken gücümüzü değerli çalışanlarımızdan ve iş arkadaşlarımızdan alıyoruz. En önemli katma değerimiz olan insan kaynağımızın özverisi, hep daha iyisini yapma arzusu ve takım çalışması gücümüzün temellerini oluşturuyor. Butik bir yapıda, daha sağlam ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile tüm iş ortaklarımıza özel çözümler üretiyoruz.

Sektörde yıllardır süre gelen itibarlı ticari faaliyetlerimizi, bugün artık güçlü bir mali alt yapı ile birleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Sadece ekonomik büyümenin geleceğe değer katmak için yeterli olmayacağını da biliyoruz. Hızla kat ettiğimiz büyüme yolunda kurumsal yönetim ilkelerimizden, bizi var eden değerlerimizden, sürdürülebilirlik politikalarımızdan uzaklaşmadan, teknoloji ve inovasyon ışığında çalışmaya devam ediyoruz. Sektörümüze sağlanacak en değerli katkının da yine eğitim vizyonunda yattığına biliyoruz. Tüm emek ve birikimimizi Türkiye’nin geleceğine yatırmak felsefesiyle eğitimi de ana iş kollarımız arasına almış bulunuyoruz.

Pozitif Güç’ü doğru strateji ve yatırımlarla geleceğe taşırken, bir yandan Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya diğer yandan güçlü ekibimizle tüm paydaşlarımıza değer katmaya devam edeceğiz.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Neden bizi tercih etmelisiniz?


Misyonumuz

Modern çalışma metotları ve nitelikli insan kaynağımızla müşterilerimizin İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarına yardımcı olmaktır.

 

Vizyonumuz

Hizmet sektörüne dinamik ve yenilikçi bir anlayışı getirerek bu sektöre ivme kazandırmaktır.

 

Kalite Politikamız

Vizyonumuz ve misyonumuz ışığında;

 • Tüm müşterilerimizle uyum içerisinde hareket ederek,
 • Ve işimize ve kişilere saygılı davranarak,
 • Güvenilir, uzman ve kaliteli hizmet vermek,
 • ve Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmek

temel felsefemizdir.

 

İlkelerimiz

 • Müşteri Memnuniyeti
 • Kalite
 • Performans
 • Topluma, İnsana ve Etik Değerlere Saygı
 • Takım çalışması odaklılık
 • Liderlik
 • Yaratıcılık
 • Yenilikçilik
 • Başarı Odaklılık
 • Güvenilirlik

 

Sertifikalar

Sertifikalar

Şirketimiz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir. Aşağıda yer almakta olan sertifikalarımızı görüntüleyebilirsiniz.

ISO 9001:2015 İngilizce ISO 9001:2015 Türkçe ISO 10002:2014  ISO 27001:2013
ISO 9001:2015 English   ISO 9001:2015 Türkçe   ISO 10002:2014   ISO 27001:2013